dstspeeddome  

Kamera Sistemleri

Güvenlik kameraları tek başlarına sadece caydırıcı özelliğe sahiptirler.güvenlik kamerası sahibi olmak istiyorsanız kamera kayıtları için öncelikle 84-8-16-32 kanal bir kayıt cihazı yani DVR cihaz secerek işe başlamanız gerekmektedir.çünkü kamera sistemleri nde en önemli faktör kayıttır. kamera sistemleri ne kadar kayıt yapmalı derseniz orta ölcekli bir işletme için 20  gün yeterlidir. ancak banka ve kamu daireleri için özel cihazlar vardır. kamera sistemleri nin kayıtlarını aylık olarak her bir ayrı harddiske arşivlerler.

dstsiren

Alarm Sistemleri

Son dönemlerde artan hırsızlık olayları ile beraber artık hırsız alarm sistemleri hayatımızın vazgeçilmezi oldu. hırsız alarm sistemleri caydırıcılığın yanısıra içerisinde tuttugu logları anlık olarak izleme merkezlerine yada cep telefonlarınıza anlık olarak gönderilir.hırsız alarm sistemleri şifreli parmak izli yada kumandalı olarak kullanılabilir.internette paket olarak satılan hırsız alarm sistemlerideğilde montajı ve servisini üstelenen firmalardan tedarik etmeye çalışın. kurulum ve programlamada en ufak bir hata olması durumunda sisteminiz anlı ansız sahte alarm verebilir. ya da iletişim hatası verebilir. bu gibi işleri profesyonel hizmet veren firmalardan destek alarak yapmanızda fayda vardır

dstyanginalarm

Yangın İhbar Sistemleri

Yerleşim alanlarında, ortak kullanım alanlarında ve çalışma alanlarında dedektörler vasıtası ile oluşabilecek herhangi bir yangın durumunu algılayarak yangın algılama, alarm verme, kontrol ve haberleşme fonksiyonlarını içerecek şekilde projelendirilir. Yangın alarm sistemleri çeşitli algılama sensörleri ile yangının başlangıcını algılayarak en kısa sürede müdahale edilmesini sağladığı gibi ayrıca daha önce planlanmış bina kaçış ve tahliye senaryosuna bağlı olarak elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, araç çıkış bariyerlerini otomasyona bağlı olarak serbest bırakır. Yangın Alarm Sistemleri tehlikenin büyümesini önler ve binanın tahliyesini kolaylaştırır.
sitemap