dstspeeddome  

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kameraları ile bir binayı veya açık alanı 24 saat izlemek ve kaydetmek mümkündür. Gece görüşlü kameralar, haraketli speed dome kameralar, ip kameralar, zoom yapabilen kameralar gibi birçok güvenlik kamerası çeşidi vardır. Ayrıca ortama göre değişik kamera lensleri ve aksesuarları kullanılmaktadır. Kamera sistemlerinde, kameralardan sonra en önemli ekipman dijital kayıt cihazlarıdır. Kayıt cihazları vasıtası ile güvenlik kameralarının kurulu olduğu bölge 24 saat kaydedilmekte ve istenildiği zaman geriye dönük eski kayıtlar izlenebilmektedir. Güvenlik kameraları ayrıca internet üzerinden bu alanları canlı olarak izlemek de mümkündür. Güvenlik kameraları sayesinde birçok suçun faili belirlenebilmekte ve suç oranını düşürmek mümkün olabilmektedir.

dstsiren

Hırsız Alarm Sistemleri

Digital Security Technology tarafından satış, montaj ve bakım hizmetleri verilen profesyonel alarm sistemleri kablolu-kablosuz, dekoratif modelleri ve kolay kullanımı ile ev ve işyerinizde tam güvenlik sağlamaktadır. Profesyonel koruma amaçlı kurulan hırsız alarm sistemleri evlerde; evin müstakil veya daire olması bağımsız veya bir yaşam alanı içinde bulunması seçeneklerine mekanın fiziksel özellikleri ve içinde yaşayanların yaşam tarzlarına bağlı olarak basit ve tam koruma içerecek şekilde dizayn edilir. İşyerlerinde ise mekanın risk analizi tespit edilerek can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü sunulur.

dstyanginalarm

Yangın İhbar Sistemleri

Yerleşim alanlarında, ortak kullanım alanlarında ve çalışma alanlarında dedektörler vasıtası ile oluşabilecek herhangi bir yangın durumunu algılayarak yangın algılama, alarm verme, kontrol ve haberleşme fonksiyonlarını içerecek şekilde projelendirilir. Yangın alarm sistemleri çeşitli algılama sensörleri ile yangının başlangıcını algılayarak en kısa sürede müdahale edilmesini sağladığı gibi ayrıca daha önce planlanmış bina kaçış ve tahliye senaryosuna bağlı olarak elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, araç çıkış bariyerlerini otomasyona bağlı olarak serbest bırakır. Yangın Alarm Sistemleri tehlikenin büyümesini önler ve binanın tahliyesini kolaylaştırır.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri

 

Bu sektör polis , asker ve güvenlik görevlileri sıralamasından sonra gelen en büyük caydırıcı hizmettir.Güvenlik kamera sistemleri sizlerin daha huzurlu ve daha mutlu yaşantınız olması için tasarlanmıştır. güvenlik kamera sistemleri sayesinde evlerinizi ofisinizden izleyebilecek, telekonferans yapabilecek, yada tam tersi evinizden ofisinizi izleyebileceksiniz ve dinleyebileceksiniz. Güvenlik kamera sistemleri kendi içinde kamera sistemleri,hd-sdi kamera sistemleri ,Güvenlik kamera sistemleri cctv kamera sistemleri ve ip kamera sistemleri şeklinde ayrı ayrı incelenebilir. Aşagıdaki başlıklara tıklayıp daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kamera Sistemleri

Güvenlik kameraları tek başlarına sadece caydırıcı özelliğe sahiptirler.güvenlik kamerası sahibi olmak istiyorsanız kamera kayıtları için öncelikle 84-8-16-32 kanal bir kayıt cihazı yani DVR cihaz secerek işe başlamanız gerekmektedir.çünkü kamera sistemleri nde en önemli faktör kayıttır. kamera sistemleri ne kadar kayıt yapmalı derseniz orta ölcekli bir işletme için 20  gün yeterlidir. ancak banka ve kamu daireleri için özel cihazlar vardır. kamera sistemleri nin kayıtlarını aylık olarak her bir ayrı harddiske arşivlerler.

CCTV Kamera Sistemleri

 

CCTV Yani kapalı devre televizyon sistemleri, analog kamera sistemleri nin inggilizce kısaltılmasından türemiş bir kelime kalıbıdır. cctv kamera sistemleri şuan dünya genelinde kullanılan işçiliği uzun ancak maliyeti düşük ve en çok tercih edilen kamera sistemidir. cctv kamera sistemleri cctv yani sony sharp yada cmos chipsetli kameralarla tvl değeri yani tv line değeri ile orantılı olarak çalışan sistemlerdir. megapiksel değildir. olduğunu söyleyen kişilere yada firmalara itimat etmeyiniz. cctv kamera sistemleri ev ofis gibi çok ince detaya gerek olmayan mekanlarda tercih edilirler.

IP Kamera Sistemleri

Cat , category ,kategory 5 ,6, 7, kablolarla çalışan sistemlerdir

IP Kamera sistemleri aşırı maliyete kaçmadan hd ve megapiksel görüntüler kaydedebileceğiniz profesyonel sistemlerdir. ip kamera sistemlerine çeşitli yazılımlar enterge ederek plaka tanıma taşıt tanıma,kişi tanıma yada kişi sayma,araç sayma gibi özellikler ekleyerek kullanabilirsiniz. ip kamera sistemleri alırken poe destekli olması önemlidir çünkü poe destekli ip kameralar sadece cat 5 kablo ile enerjiyide alabilirler, tek kablo ile hem enerji hem data alışverişi yapabilirsiniz.ip kamera sistemlerikablolu ve kablosuz olmak üzere iki başlık altında incelenebilir.

Hırsız Alarm Sistemleri

 

Son dönemlerde artan hırsızlık olayları ile beraber artık hırsız alarm sistemleri hayatımızın vazgeçilmezi oldu. hırsız alarm sistemleri caydırıcılığın yanısıra içerisinde tuttugu logları anlık olarak izleme merkezlerine yada cep telefonlarınıza anlık olarak gönderilir.hırsız alarm sistemleri şifreli parmak izli yada kumandalı olarak kullanılabilir.internette paket olarak satılan hırsız alarm sistemlerideğilde montajı ve servisini üstelenen firmalardan tedarik etmeye çalışın. kurulum ve programlamada en ufak bir hata olması durumunda sisteminiz anlı ansız sahte alarm verebilir. ya da iletişim hatası verebilir. bu gibi işleri profesyonel hizmet veren firmalardan destek alarak yapmanızda fayda vardır

Alarm Sistemleri

Soygunlara karşı en büyük önlem olarak kurulumu yapılan alarm sistemleri içinde kesinlikle siren olmalıdır, ayrıca telefon hattı olmasıda çok önemlidir.kablolu alarm sistemlerinde keypad yani şifre paneli vardır.siz evinize yada ofisinize girdiğinizde size bir süre tanınmaktadır. alarm sistemleri kurulumunda bu süreyi belirlemek mümkündür.profesyonellik açısından alarm sistemleriyle ilgili detaylı teknik bilgi vermek istemiyoruz. Çünkü bu bilgiler kötü niyetli insanların işine yarayabilirler. keşif esnasında müşterilerimize detaylı bilgiler verilmektedir.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz alarm sistemleri şifreli yada kumandalı olarak çalışabilir,kablosuz alarm sistemlerinde dedektörler sirenler yada keypad arasına kablo çekmeye gerek yoktur.Pille çalışırlar ve piller yaklaşık 1-2 sene arası çalışırmaktadır.kablosuz alarm sistemleri normak kablolu alarm sistemleri gibi tüm fonksiyonları ile faal olarak çalışırlar.Dsc ve Paradox alarm sistemleri kablosuz ürünler içierisinde en çok tercih edilenlerdir.

SİTE HARİTASI